Ucuz Su Arıtma Cihazı
 
su arıtma servisleri

Ucuz Su Arıtma Cihazı

Salı, Kasım 8th, 2016
Ucuz Su Arıtma Cihazı

Ucuz Su Arıtma Cihazı

acikkasa

 

Aqua For Life, 8 yıllık tecrübesiyle sektöre adını kazımış Değer Su Arıtma bünyesinde bulunan ve her geçen gün başarısını katlayarak ilerleyen, sizlerin daha sağlıklı su içmesini amaçlayan su arıtma sistemlerinin üretici firmasıdır.

Sektörde standartın dışına çıkarak çıtayı her geçen gün biraz daha yükselten Aqua For Life, ürünlerine her geçen gün yenisini ekleyerek musluk sularının içilebilir su kalitesini yükseltmeyi çabalar.

PİYASA DEĞERİ 1000-1200TL ARASI ÜRÜNLERİ FABRİKADAN HALKA TOPTAN FİYATA VERİYORUZ.

FİYATLARIMIZ ÜRETİCİ FİRMA OLDUĞUMUZ İÇİN UYGUNDUR TANITIM AMAÇLIDIR.

PİYASADAKİ CİN MALI ÜRÜNLERLE KIYASLAMAYIN ÜRÜNLERİN TAMAMI TÜRKİYE / İSTANBUL’DA ÜRETİLMEKTEDİR.

arareklam

GARANTİ SÜRECİNDE DİREKT OLARAK BİZİMLE MUHATAP OLUP SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ.

KULLANILAN MALZEMELERİN TAMAMININ NSF BELGELERİ VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN UYGUN BELGELERİ VARDIR.

YURT DIŞINDAN GELEN ÜRÜNLER İSE DİREKT OLARAK DİSTRİBÜTÖR FİRMADAN ALINMAKTADIR. YANİ NEREDEN GELDİĞİ BELLİ OLMAYAN ÜRÜNLER DEĞİLDİR.

KARAR VERMEKTE ZORLUK YAŞADIĞINIZDA MÜŞTERİ DANIŞMANLARIMIZDAN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

1-5-10 Micron Sediment

Şebeke sularında bulunan kum, çakıl, pas, tortu ve katı atık maddeler bu filtre aşamasında temizlenir. 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu %100 Polipropilen hammaddesine sahip NSF onaylı ( NSF Belgesi, kullanıcı ve gıda denetleyicilerine, kullanılan temizlik kimyasalının gıda güvenliği açısından uygun olduğunu garanti eder. Ürünlerimize ait sertifikaları www.nsf.org adresinden “ White Book Nonfood Compound Listings Directory” de bulabilirsiniz. ) 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu gözenek yapısına sahip 10 inch boyunda sediment, tortu. spun filtre sınıfının en kaliteli ürünüdür. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu su arıtma cihazlarında genellikle 1. aşamada tortu tutucu olarak kullanılır. Görevi membran filtreye zarar verecek kaba ve ince partekülleri tutarak membran filtrenin düzgün ve sağlıklı çalışmasını sağlar. 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu 3-6 ay (10 Ton) kullanım ömrü vardır, bu süre giriş suyunun kalitesine ve kullanım yoğunluğuna göre değişir.

arareklam2

Granül Aktif Karbon (GAC)

Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
Granül Aktif karbon filtresi hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiş olup suya kötü tat veren in organik maddeleri tutarak membran filtrenin klordan ve çeşitli maddelerden yıpranmasını önler. Su arıtma cihazlarında 2. aşamada kullanılır. 10 inch uzunluğunda housing tipi granül aktif karbon filtresine kısaca GAC karbon denilmektedir. kullanım ömrü 3-6 Ay (10 Ton) kullanım ömrü vardır. Suyun kokusu hissedilebilir derecede değişim olduğunda bu filtrenin ömrünün bittiğini anlayabiliriz.

Blok Karbon (CTO)

Suda bulunan klor,renk,tat ve koku veren eriyik gazlar,artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.Bu aktif granül karbon filtre ile beraber kullanıldığında yüksek performansı filtreleme özelliğini taşır. Klorun, koku,organik kirleticiler,böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır

75 GPD Vontron Membran

Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.
NSF onaylı 80 gpd (gallon) membran filtre DOW Vontron fabrikasında VONTRON kağıdı kullanılarak üretilmiştir. Membran filtrelerin kullanım ömürleri alt filrenin yaptığı filtrasyon ve sudaki ağır metallerin yoğunluğuna göre değişir. Genel olarak 1-4 yıl kullanım ömrü vardır. 35 Ton su üretiminden sonra süresi biter yenisi ile değişim yapılmalıdır. Evsel küçük membranların temizliği maliyetli olduğu için temizlik yapılmaz yenisi ile değişim sağlanır.

Gümüş İyonlu İnline Post Karbon

Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.
Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana hammaddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir.
Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 6-12 ay (5 ton) süresi vardır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

Mineral Özelliği

Maifan, Bentonit, Kalsiyum ve Aktif Seramik taşlarından oluşup suyunuza %100 doğal mineraller ilave eder. Maifan taşları besin elementleri içerir ve sağlıklı insan vücudu, saçları ve cilti için önemli bir mineraldir. Bentonit minerali sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına yardımcı olur. Kalsiyum minerali sağlıklı kemik ve diş yapısı sağlar. Aktif seramik nano partikülleri ve mikroorganizmaları süzmeye yardımcı olur.

Alkalin +pH Artırıcı

Alkalin filtreler suyun PH seviyesini yükseltir, reverse osmosis(Ters Ozmos)sistemlerinden sonra kullanıldığında asidik karakterdeki su alkali karakterdeki suya dönüşür. Suyun ph değerini 8,0-9,0 değerleri arasında tutarak zararlı mikroorganizma ve olası hastalıklardan sizi korur. Ayrıca kalsiyum ve magnezyum değerlerini de gereken seviyeye çıkararak kemiklerinizin güçlenmesine yardımcı olur. İçinde kalsiyum ve potasyum da dâhil 10 çeşit mineral ile içme suyunda olması gereken anyon ve katyon mineralleri sağlar. Bu mineraller sayesinde hem temiz hem de sağlıklı ve zengin bir içme suyu kullanacaksınız.

Detox Özelliği

Detox filtre suyun moleküler yapısını küçülterek hücre emilimi maksimum seviyeye çıkar ve vücudunuzda biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırır. Detox filtre uzak kızılötesi ışınları kullanarak içme suyu moleküllerini aktif hale getirir, bu sayede vücut kan dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırır. Uzak kızılötesi ışınların (FIR) insan vücuduna etkilerini incelediğimizde vücuttaki oksijen seviyesini artırarak kanın akış hızının dengelenmesi ve yağ yakılışını düzenli hale getirerek kilo vermede yardımcı olur. Detox filtre sayesinde metabolizma hızlanır ve halsizlik ve yorgunluk gibi sorunlarınız ortadan kalkar.
“MİNERALLİ SUYUN FAYDALARINDAN YARARLANIN”

Alkalin Su Teknolojisi – 8.5 pH Seviyesi !

Alkalin filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar. Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır. Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur. Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır.

Sağlıklı Yaşam Biçimini Destekleyin

Su arıtma sistemleri ideal nitelikte içme suyu üretir. Düşük kalitede şebeke ve artezyen suyunda bulunan tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikroorganizma, kireç gibi zararlı maddeleri arıtırken faydalı mineralleri muhafaza eder. 7-8 pH seviyesinde su üreten Su arıtma sistemleri ile sağlıklı yaşam biçiminizi destekleyin.

Ambalajlı Sulardan Kurtulun Tasarruf Edin

Su arıtma sistemi, mümkün olan en değerli içme suyunu elde etmenin yanı sıra, yemek, çay ve meyve sebze yıkama gibi ihtiyaçlarınızı da karşılar. Bir damacana su maliyetini 0,3 TL’ye indiren su arıtma sisteminiz, ekonomik yaşam biçiminizi destekler.
Satış Sonrası Destek

Mobil santral hizmeti sayesinde 7/24 ulaşarak her konuda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ürün sayfalarındaki montaj videolarını izleyebilir, paket içeriğindeki kurulum kılavuzlarında tüm detayları bulabilirsiniz. Su arıtma sistemleri 81 ilde servis hizmeti vermektedir.

Kendi Kurulum Yapmayı Düşünenler İçin Önergeler

İnternet üzerindeki kurulum argümanlarımız dan yararlanabilirsiniz. Sorun yaşadığınız noktada mobil santral hizmetimizi arayarak bizden telefonla destek alabilirsiniz.

Güvenilir Geri Dönüşümlü Ekipman Tasarımı

Su arıtma sistemlerinde kullanılan tüm parça ve aksamlar gıdaya uygun malzemeden üretilmiştir. Tüm parça ve filtreler yeşil teknoloji ürünü olup doğada geri dönüşür. Ham plastik kullanarak üretilen malzemeler bakteri üretmez ve NSF sertifikalıdır.

NSF Onaylı Su Tankı İç Yapısı Özel Seri

12 lt tank kapasitesi ile şebeke suyunuz kesilse bile içilebilir suyunuz hazır.

GARANTİ SÜRECİ

Ürünlerimiz 2 yıl firmamız tarafından resmi garanti altındadır. Yedek parça temini filtre temini konularında firmamıza ulaşarak yardım alabilirsiniz.

GÖNDERİ SÜRECİ

Ürünleriniz sipariş verdiğiniz gün kargoya verilir. Ürünü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Eksik , hasar görmüş ve hatalı ürün halinde kesinlikle tutanak tutturun.

FİLTRE DEĞİŞİM PERİYODİK BAKIM TAKİBİ

İsteğiniz doğrultusunda sizi filtre değişim zamanı takibi otomasyonuna kayıt ediyoruz ve filtre değişim zamanlarında sizleri arayıp bilgilendiriyoruz.

, , , , ,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Bilgiler